אודות

MY-CV

הסיפור מתחיל

עולם העבודה – המקום שאוצר בתוכו חלק מהותי מהחיים של כל אחד מאתנו. מאז היותנו ילדים, מכוונים אותנו לקריירה, כזו שתיתן לנו את האור והניצוץ, את הקסם והמהות, את ההגשמה של מי שאנחנו.

ואז אנו מגיעים לשוק העבודה ומציעים את עצמנו – אנו המוצר! אנו מעמידים לרשות מקומות העבודה את היכולות שלנו, התארים המקצועיים שרכשנו, הכישורים הטכניים שניחנו בהם, התכונות האישיות שלנו וההצלחות שצברנו, כל זה קובע את טיבנו וכל אחד מאיתנו הוא עולם ומלואו.

אז איך ניתן להכניס את כל העולם הזה שהוא אנחנו, לדף נייר אחד, שנקרא קורות חיים (CV)?

כדי שאותו דף בודד יצליח להציג ולייצג את מי שאנחנו, עבור מי שמחפש אותנו, אנו מנסים להכניס בו כמה שיותר מידע עלינו ועל מהותנו.

אבל… המשימה אינה פשוטה, השוק כולל מספר עצום של מחפשי עבודה, מגייסים, תחומי מקצוע שונים אך נושקים – ושם אותו אינדיבידואל שלנו חייב לבלוט!!!

לכן הקמנו את my-cv

 ב- my cv, אנו הופכים את דף הנייר לרב מימדי. אותו עולם חי, מרענן, ייחודי ומעניין שהוא בעצם אתה. לא עוד דף נייר נסתר בתוך ערימה עמוסה – אתה הרבה יותר מזה…

בפורמט הדיגיטלי שיצרנו, ננסח בצורה מותאמת ומדויקת כל מילה וכל משפט, כדי שנצליח להעביר בצורה הטובה ביותר את מי שאתה באמת, היכולות שלך, התארים המקצועיים, הכישורים הטכניים שניחנת בהם, התכונות האישיות המאפיינות רק אותך ואת הייחודיות שבך, כך שתבלוט מול כל האחרים.

רוצה לדעת איך זה נעשה?

דילוג לתוכן